0 800 33 ** **
 • ВАША МРІЯ ПРО БУДИНОК
  МАЄ ЗДІЙСНИТИСЯ!

  EURO HOUSE – ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО

  ХОЧУ БУДИНОК!

Утеплення будинку з бруса: переваги і нюанси

Будинки із бруса завдяки своїй екологічності є популярним варіантом приватного будівництва. Вони досить швидко протоплюються і мають гарні теплоізоляційні властивості, проте утеплення брусового будинку є нагальною необхідністю для більшості домогосподарств. Клімат країн Європи загалом, та України зокрема, досить суворий. Зими холодні, метафорично висловлюючись навіть непередбачувані, і тому резонно виникає питання про те, як утеплити будинок з бруса?

Багато власників шукають способи, як правильно утеплити будинок з бруса, щоб узимку витрачати менше коштів на обігрів. Це можна зробити двома основними способами: зсередини та із зовнішнього боку, причому зовнішнє утеплення з низки причин краще. Найчастіше до нього вдаються, маючи на увазі очевидні переваги у порівнянні з внутрішнім утепленням:

Головний нюанс зовнішнього утеплення – проводити його треба у хорошу погоду, адже при холоді та вогкості це робити немає сенсу.

Особливості утеплення дерев'яних будинків з бруса

В якості утеплювача використовуються різні матеріали, які мають свої експлуатаційні особливості, текстуру та метод нанесення:

Перед тим як утеплити будинок, необхідно правильно підготувати дерев'яні конструкції. Для цього уважно огляньте стіни будівлі із зовнішнього боку, щоб виявити можливі осередки загнивання, щілини між брусами, глибокі тріщини в брусі.

Тонкощі утеплення стін із бруса

Утеплення брусового будинку зовні має свої нюанси. Перед цим треба, щоб були виконані такі умови:

 1. Роботи зі встановлення утеплювача можна починати тільки після повного усадки зрубу - часто цей термін може становити півтора-два роки.
 2. Заборонено проводити роботи, якщо фасад не обробили антисептиком. Ігнорування цього правила призведе до появи грибка та гнилі.
 3. Перш ніж утеплити будинок з бруса зовні, необхідно підготувати фасад: закласти не тільки широкі щілини, а й дрібні тріщини. 
 4. Хороша теплоізоляція брусового будинку вимагає ретельного підбору матеріалу та розрахунок його кількості. Слід враховувати, як теплоізоляційний матеріал поєднуватиметься з деревом самого бруса.
 5. Щоб вибрати відповідний утеплювач, треба враховувати розмір будови, якість зрубу та швів.

Загалом виконане за правилами утеплення будинку з бруса дасть можливість в майбутньому економити на опаленні. Попри простоту всього процесу, є досить велика кількість підводних каменів, які обов'язково вилізуть при монтажі. Проведення робіт краще замовити у професіоналів Euro House, адже контролювати будівництво набагато приємніше, ніж самостійно лазити по стінах.КОНТАКТИ

м. Львів вул. Городоцька
(067) 618 ** ** Безкоштовна лінія 0 800 33 ** **