0 800 33 ** **
 • ВАША МРІЯ ПРО БУДИНОК
  МАЄ ЗДІЙСНИТИСЯ!

  EURO HOUSE – ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО

  ХОЧУ БУДИНОК!

Переваги каркасних будинків

У Канаді та США, будинки побудовані за канадською технологією, користуються заслуженою популярністю та повністю виправдовують очікування замовників. А ось будівництво каркасних будинків у нашій країні лише набирає своєї популярності, адже багато українців з недовірою ставляться до нових технологій будівництва. Як показує практика, швидкобудуємі будинки за канадською технологією – відмінний варіант для тих, хто дбає про інвестиційну привабливість будинку та його екологічність. По рівню комфорту дерев'яні будинки нагадують новобудови франківського району , адже тут теж зручно та затишно.

Дерев'яний каркас таких конструкцій має високі екологічні показники і створює сприятливий мікроклімат. Завдяки особливим просоченням дерево не вбирає вологу, не гниє, не розсихається. Під час будівництва потрібно наймати кваліфікованих будівельників із компанії Euro-House, які зроблять монтажні роботи швидко та професійно.

Переваги будівництва будинків за каркасною технологією

Швидкобудуємі будинки за канадською технологією – відмінний варіант для тих, хто дбає про інвестиційну привабливість будинку та його екологічність.

До основних переваг будинків з сип панелей під ключ можна віднести такі:

 1. Доступна вартість будівельних робіт.
 2. Швидкість будівельного циклу. Будівельна бригада здатна побудувати каркасний будинок середніх розмірів за 1 місяць, з урахуванням закладки фундаменту та оздоблювальних робіт – за 2 місяці.
 3. Мінімальна теплопровідність. Огороджувальні конструкції дозволяють заощадити витрати на опалення в зимовий час і зберегти прохолоду влітку.
 4. Прокладання комунікацій всередині стін. Каркасна технологія дозволяє приховати електропроводку, вентиляцію, опалювальні та водопровідні труби всередині стін, що робить приміщення естетично привабливим.
 5. Полегшений дрібно заглиблений фундамент знижує витрати та дозволяє проводити будівельні роботи практично на будь-якій місцевості.
 6. Відсутність усадки. Відразу після закінчення будівництва можна починати зовнішнє та внутрішнє оздоблення.
 7. Екологічна безпека. Дерев'яний каркас і утеплювачі, що використовуються, підвищують експлуатаційні характеристики будинку і при цьому є безпечними для людини.
 8. Сейсмостійкість. Каркасні будинки витримують коливання до 9-ти балів, тому вони такі популярні в Японії.
 9. Всесезонність будівництва. Для каркасної технології немає поняття «будівельного сезону», будинок можна зводити навіть за температури до -15°C
 10. Невелика товщина стінок забезпечує значну економію корисної площі.

Побудувати каркасний будинок під ключ можна лише за 1 місяць. А відсутність усадки дозволяє відразу ж після закінчення будівельних робіт приступити до зовнішньої та внутрішньої обробки. І це далеко не всі конкурентні переваги, які відрізняють заміські будинки під ключ, побудовані за готовими або спеціально розробленими проектами від Euro-House.

Причини замовити каркасний будинок

Використання сучасних технологій та відповідних ним стінових, покрівельних, теплоізоляційних та паро-, гідро-, вітроізоляційних матеріалів забезпечує комфорт проживання, довговічність каркасного будинку, максимально скорочує витрати на експлуатацію будівлі, що зрештою компенсує витрати на використання зазначених сучасних матеріалів під час будівництва будинку.

Зведення будинку за каркасною технологією відбувається на місці будівництва, що істотно заощаджує витрати клієнта. Це дозволяє мінімізувати транспортні витрати, обійти оплату робітників у цеху та розпочати будівництво вже на стадії ескізного проекту. Компанія Euro-House здійснює будівництво каркасних будинків, що швидко зводяться у Львові та Львівській області "під ключ". У нас ви можете купити будинок, вибравши його з готових проектів, або замовивши архітектурний проект і будівництво індивідуального каркасного будинку.КОНТАКТИ

м. Львів вул. Городоцька
(067) 618 ** ** Безкоштовна лінія 0 800 33 ** **